Skip to content

Nechte hýčkat svoje tělo i mysl tělovými rituály

RITUÁLY ALQVIMIA

Jsou zážitkem všech smyslů i díky aroma olejům kvalitní španělské značky Alqvimia. Jejich unikátní produkty jsou vyrobeny z nejluxusnějších a nejčistších surovin z celého světa. Hlavní koncepcí je krása těla i duše, plynoucí ze zdraví a dokonalé harmonie. Svěřte se týmu profesionálních terapeutů, kteří vás povedou ke zdroji vnitřního klidu, zdraví a krásy. Samozřejmostí je výběr aroma olejů i doporučení domácí péče pro dosažení nejlepších výsledků.

RITUÁL UVOLNĚNÍ STRESSU

Masáž celého těla uvolňuje napětí pomocí esenciálních olejů a pohybů, které jsou inspirovány orientálními terapiemi. Soustředí se na oblasti zad, krku a ramen, kde se stres obvykle usazuje.

Rituál uvolnění stresu 60 / 90 min

Při volbě 90 min má terapeut čas se více zaměřit na problémové oblasti a uvolnit je.

RITUÁL RADOSTI

Synergické působení aromaterapeutické směsi esenciálních olejů obnovuje pocity naděje, optimismu a radosti ze života. Revitalizující síla ovoce dodává pokožce hydrataci, regeneraci a hloubkovou výživu, povzbuzuje sebedůvěru, dodává nadhled a psychický klid.

Rituál radosti 90 min

Nechte se hýčkat celotělovým peelingem směsí mořské soli, který odstraní odumřelé buňky pokožky. Následná aromaterapeutická masáž Vás zharmonizuje a zároveň vyživí a hydratuje celé tělo. Dopřejte si radost ze života v podobě tohoto nezapomenutelného zážitku.

RITUÁL HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

Masáž horkými lávovými kameny uvolní vaše tělo a mysl, působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, revmatismus, křeče, stres, nespavost i na bolesti hlavy. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbaví stresu a napětí. Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže, které svými účinky uspokojí ty nejnáročnější klienty.

Rituál lávovými kameny 60 / 90 min

Každý rituál začíná prohřátím a masáži zad a šíje, při 60min rituálu si vyberete další oblast, na kterou se terapeutka zaměří, při 90min rituálu je prohřáto a masírováno celé vaše tělo.

RITUÁL KRÁLOVNY KLEOPATRY – QUEEN OF EGYPT

Smyslný rituál krásy a zdraví, který díky vzácným olejům z myrhy a kadidla vrací pokožce jemnost, hebkost a mladistvý jas. Kombinuje omlazující ošetření obličeje a aromaterapeutické tělové ošetření. Dokonalý smyslový požitek, který dodává ženské sebevědomí a pocit atraktivity.

Rituál královny Kleopatry 120 min

Rituál začíná celotělovým solním peelingem a regeneračním zábalem z mořských řas, podél kterého si užíváte uvolňující masáž obličeje a hlavy s alchymistickou tinkturou. Dokonalé relaxace je docíleno závěrečnou celotělovou aroma masáží.

LYMFATICKÉ MASÁŽE

Lymfatická masáž podporuje pohyb lymfatických tekutin po celém těle. Při obtížích se tato tekutina hromadí a vznikají otoky, které mohou způsobovat další komplikace.

Lymfatické masáže 90 min

Procedura pomáhá odstraňovat odpad a toxiny z tělesných tkání a detoxikuje organismu. Je vhodná při otocích, špatném prokrvování, křečových žílách, těžkých nohách, celulitidě i migrénách.

ČOKOLÁDOVÁ ČI OLEJOVÁ MAŠÁŽ PRO DĚTI

Pravidelná masáž pomůže dětem relaxovat, i lépe se soustředit. Zlepší se jejich spánkový rytmus a budou odolnější vůči nemocem a škodlivým vlivůmokolního prostředí. Stimuluje a zlepšuje krevní oběh, zlepšuje se i podpora dýchání, celý organismus je dobře okysličován, a správné držení těla.

Vhodné pro děti od věku 4–14 let.

Dopřejte svým dětem nezapomenutelný zážitek ve formě jemné, čokoládové masáže. Nebo si zvolte kombinaci hmatů s aromaterapii, která harmonizuje duševní i fyzické zdraví dítěte. 

Každá z našich terapií je detailně propracovaným rituálem. Začíná šálkem čaje a vypsáním konzultačního formuláře, abychom vám ušili proceduru co nejvíc na míru. Pak se s terapeutem domluvíte, co chcete řešit a dále se již v naprostém soukromí a při relaxační hudbě dokonale uvolníte, odpoutáte svoji mysl od každodenních povinností a necháte se hýčkat vybraným rituálem.