Skip to content

Svěřte se do rukou profesionálů a nechte vyniknout svou krásu

ORLY – GEL LAK

Orly, značka vyrobená v Los Angeles, je již přes padesát let předním inovátorem v oboru péče o nehty. Zářivé barvy laků zanechají na nehtech dokonalý film a poskytnou maximální krytí už v jedné vrstvě. Navíc jsou veganské a neobsahují škodlivé ingredience. Díky dlouhodobě vyvíjené patentované technologii se nanáší jako lak, nosí jako gel a během několika minut ho lze bezpečně odstranit. Nehty vypadají přirozeně, jsou stále lesklé a ušetří spousty času v péči o ruce. Mohou se aplikovat na jakoukoliv velikost i tvar nehtu, takže nemusíte mít obavy, že by s aplikací nastal nějaký problém. Doporučujeme doplnění po 3 týdnech.

LASH LIFTING

Technika spočívá v napnutí a zatočení řas pomocí speciální 3D silikonové natáčky. Výsledným efektem jsou zatočené a vytažené řasy směrem k obočí. Řasy jsou od sebe krásně oddělené a neslepí se ani po aplikaci řasenky. Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší Lash Botox Bomb, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem, což je na řase opravdu vidět.

Výhody oproti prodlužovaným řasám:

  • Vhodné i pro klientky, které mají alergie na prodlužované řasy
  • Efekt vydrží déle
  • Oči si můžete normálně odličovat i promnout
  • Při odrůstání nejsou vidět žádné mezírky ani odrost

LAMINACE OBOČÍ

Zdůrazní vaše přirozené obočí. Jde o úpravu vašich vlastních chloupků, které se během dne kroutí různými směry, případně trčí, a proto nevypadají zrovna upraveně. Při laminaci se vytáhnou v určitém směru a následně se fixují pomocí kombinace přípravků, které je posílí v růstu a dokážou zvýraznit i méně husté obočí.