Skip to content

Netrapte se tím, co je nejlepší pro vaši pleť a svěřte se týmu odborníků

Poskytneme vám kompletní kosmetické ošetření obličeje a dekoltu, které uvolní napětí, odstraní stres i známky únavy. V Místě jsme vsadili na 100 let zkušeností francouzské značky PAYOT. Pomůžeme vám v boji proti vráskám, s vyhlazením problematické pleti, s rozjasněním unavené i výživou zralé pokožky. Naši profesionálové vám sladí kosmetickou péči s vašimi rituály k celoroční kráse pokožky.

Naše rituály zahrnují odlíčení, čistění, exfoliaci, masku, masáž obličeje a dekoltu. Na závěr aplikujeme sérum, oční a denní krém. Nabízíme i modeláž a úpravu obočí, barvení obočí a řas, či depilaci.

Samozřejmostí je pro nás individuální přístup ke každému klientovi. Věříme, že od nás budete odcházet odpočatí a vaše pleť bude vyživená a hebká na dotek.

HYDRATAČNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Francouzské vyživovací ošetření, které díky aktivním látkám vrátí barvu a svěžest zašedlé a unavené pleti. Dopřejte si absolutní hydrataci obličeje a dekoltu.

Hydratační kosmetické ošetření 60 min

Ošetření zahrnuje odlíčení, čistění, exfoliaci, masku, masáž obličeje a dekoltu. Na závěr aplikaci hydratačního séra, očního a denního krému.

ČISTÍCÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Ošetření francouzské péče je vhodné, pokud máte problematičtější pleť, či akné, jako i když potřebujete pleť vyčistit.

Čistící kosmetické ošetření 60 min

Osvědčené procedury a přípravky v kombinaci s následující správnou péči Vám zaručí čistou a svěží pleť.

ANTI – AGE KOLAGENOVÉ OŠETŘENÍ

Hloubkové regenerační francouzské ošetření, zaměřené na okamžitý výsledek. Díky peptidům podporujícím tvorbu kolagenu a patentované aktivní látce z Damašské růže efektivně bojuje s vráskami, pigmentací.

Anti – age kolagenové ošetření

Ošetření zahrnuje odlíčení, čistění, exfoliaci, masku, masáže obličeje a dekoltu pomoci guasha kamene. Na závěr aplikaci kolagenové liftingové řady v podobě séra, očního a denního krému.

OMLAZUJÍCÍ SUPREME JEUNESSE OŠETŘENÍ

Globální omlazení pleti. chrání před oxidačním stresem tím, že na sebe váže volné radikály a napravuje škody, které napáchali. Také stimuluje tvorbu reparačních proteinů působících na DNA a snižuje výskyt chronických zánětů pokožky.

Omlazující Supreme Jeunesse ošetření 90 min

Omlazující ošetření současně působí na vrásky, pigmentové skvrny a povadlou pleť. Mimořádná pozornost je věnována perlovému peelingu, slavné masáži v 42 krocích a vyhlazující masce s třpytivými pigmenty.